nie posiadasz konta? zarejestruj się
nie pamiętasz hasła?
Login: Hasło:
Zaufali nam:
Oferty pracy ISG
Opis oferty pracy
  Tytuł Opiekun klienta kluczowego- Warszawa!
Firma Imar Service Group
Kategoria Obsługa klienta
Podkategoria Call Center
Rodzaj pracy część etatu
Status oferty pracy Pozyskiwanie aplikacji
Zakres wynagrodzenia miesięczne
Zmiana dzienna
Minimalne wykształcenie średnie ogólnokształcące
Stopień / Tytuł
Minimalne doświadczenie
Liczba wakatów 20
Początek publikacji 26-05-2014
Koniec publikacji 05-07-2014
Państwo Polska
Województwo mazowieckie
Powiat Warszawa
Miasto Warszawa
Opis

IMAR SERVICE GROUP -specjalizujemy się w usługach outsourcingu personalnego, kadrowego i płacowego.Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie rekrutacji.

W naszej codziennej pracystawiamy na profesjonalizm.

Dla swojego klienta poszukujemy:

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SAT/7

Zadania:
  • Telefoniczna sprzedaż produktów firmy,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.
Wymagania:

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą, lubisz kontakt z ludźmi, masz wykształcenie min. średnie, potrafisz sprawnie obsługiwać komputer i masz silną motywację do pracy oraz chęć zdobycia doświadczenia, prześlij nam swoje cv.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowej pozycji na rynku,
  • Atrkacyjne wynagrodzenie (stała stawka godzinowa + premia zależna od osiaganych wyników)
  • Forma zatrudnienia - umowa zlecenie,
  • Elastyczny grafik czasu pracy,
  • Zatrudnienie w godzinach 15.00-21.00,
  • Szkolenia z zakresu obsługi Klienta,
  • Miłą atmosferę w pracy w młodym i zgranym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV e-mailem na adres:

rekrutacja@imar.com.pl

www.imar.com.pl

Oferta pracy tymczasowej Agencja Zatrudnienia - nr certyfikatu 114

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Kwalifikacje
Preferowane umiejętności
Umowa
Data wysłania 26-05-2014 13:55:04

Zobacz korzyści ze współpracy

Zapisz się do bezpłatnego biuletynu elektronicznego
Będziesz na bieżąco informowany o nowościach

Twój adres e-mail:
Zadzwoń do nas!   Tel. 22 862 76 00 lub 22 862 76 01

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości